Speellijst

Wie?

Waar?

Wanneer?

juli 2024

vrijdag 19

Rayen Panday

Dubbel met Victor Luis van Es Boom Chicago in Amsterdam
vrijdag 26

Jasper van der Veen

Comedy à la Thjum KAdECafé in Amersfoort

september 2024

donderdag 5

Rayen Panday

Karma Theater Walhalla in Rotterdam
zaterdag 7

Rayen Panday

Karma De Kleine Komedie in Amsterdam
zondag 8

Rayen Panday

Karma De Kleine Komedie in Amsterdam
dinsdag 10

Jochem Myjer

Net alsof Leidse Schouwburg in Leiden
woensdag 11

Jochem Myjer

Net alsof Leidse Schouwburg in Leiden
vrijdag 13

Kommil Foo

Grind Dorpshuis "Luctor et Emergo" in Rilland
woensdag 18

Jochem Myjer

Net alsof Stadstheater in Zoetermeer
donderdag 19

Jochem Myjer

Net alsof Stadstheater in Zoetermeer
vrijdag 20

Rayen Panday

Karma Bogerd Druten (voorheen Agora) in Druten
zaterdag 21

Rayen Panday

Karma De Ruchte in Someren
dinsdag 24

Jochem Myjer

Net alsof De Harmonie in Leeuwarden
woensdag 25

Jochem Myjer

Net alsof De Harmonie in Leeuwarden
woensdag 25

Rayen Panday

Karma De Kleine Willem in Enschede
donderdag 26

Rayen Panday

Karma HOFtheater in Raalte
vrijdag 27

Rayen Panday

Karma Diligentia in Den Haag
vrijdag 27

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater De Richel in Amsterdam
zaterdag 28

Rayen Panday

Karma Diligentia in Den Haag
zaterdag 28

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater De Richel in Amsterdam
zondag 29

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater De Richel in Amsterdam

oktober 2024

donderdag 3

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Comedy Club Haug in Rotterdam
donderdag 3

Rayen Panday

Karma Stadsschouwburg Groningen in Groningen
vrijdag 4

Rayen Panday

Karma Rabo Theater De Meenthe in Steenwijk
vrijdag 4

Henry van Loon

Keanu (try-out) Werftheater in Utrecht
zaterdag 5

Rayen Panday

Karma Theater Castellum in Alphen A/d Rijn
zaterdag 5

Henry van Loon

Keanu (try-out) Werftheater in Utrecht
dinsdag 8

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam
woensdag 9

Rayen Panday

Karma Stadsschouwburg Nijmegen in Nijmegen
woensdag 9

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam
donderdag 10

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Comedy Club Haug in Rotterdam
donderdag 10

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
donderdag 10

Rayen Panday

Karma Leidse Schouwburg in Leiden
vrijdag 11

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
vrijdag 11

Henry van Loon

Keanu (try-out) De Omval in Diemen
vrijdag 11

Rayen Panday

Karma DeLaMar in Amsterdam
vrijdag 11

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Het Veur Theater in Leidschendam
zaterdag 12

Rayen Panday

Karma DeLaMar in Amsterdam
zaterdag 12

Henry van Loon

Keanu (try-out) De KunstGreep in Oostzaan
woensdag 16

Rayen Panday

Karma Theater Zuidplein in Rotterdam
woensdag 16

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Haarlem in Haarlem
donderdag 17

Rayen Panday

Karma Theater Zuidplein in Rotterdam
donderdag 17

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Haarlem in Haarlem
donderdag 17

Henry van Loon

Keanu (try-out) Kantine Walhalla in Rotterdam
vrijdag 18

Rayen Panday

Karma Theater Kerkrade in Kerkrade
vrijdag 18

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) De Fransche School in Culemborg
vrijdag 18

Henry van Loon

Keanu (try-out) Bogerd Druten (voorheen Agora) in Druten
zaterdag 19

Henry van Loon

Keanu (try-out) Podium Hoge Woerd in De Meern
zaterdag 19

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) DeMess in Naarden
dinsdag 22

Jochem Myjer

Net alsof Theaterhotel De Oranjerie in Roermond
woensdag 23

Jochem Myjer

Net alsof Theaterhotel De Oranjerie in Roermond
woensdag 23

Henry van Loon

Keanu (try-out) Posttheater in Arnhem
donderdag 24

Henry van Loon

Keanu (try-out) Evertshuis in Bodegraven
vrijdag 25

Henry van Loon

Keanu (try-out) Cultuurcentrum Van Beresteyn in Veendam
vrijdag 25

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater De Richel in Amsterdam
zaterdag 26

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater De Richel in Amsterdam
donderdag 31

Rayen Panday

Karma Cultuurcentrum Deurne in Deurne

november 2024

vrijdag 1

Rayen Panday

Karma Theater Cultura in Ede
vrijdag 1

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Werftheater in Utrecht
zaterdag 2

Rayen Panday

Karma Theater de Veste in Delft
zaterdag 2

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Werftheater in Utrecht
dinsdag 5

Jochem Myjer

Net alsof Koninklijke Schouwburg in Den Haag
woensdag 6

Jochem Myjer

Net alsof Koninklijke Schouwburg in Den Haag
donderdag 7

Rayen Panday

Karma DE KOM stadstheater en kunstencentrum in Nieuwegein
donderdag 7

Henry van Loon

Keanu (try-out) De Kattendans in Bergeijk
vrijdag 8

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam
vrijdag 8

Henry van Loon

Keanu (try-out) VU Griffioen in Amsterdam
vrijdag 8

Rayen Panday

Karma Theater aan de Schie in Schiedam
vrijdag 8

Kommil Foo

Grind De Tamboer in Hoogeveen
zaterdag 9

Rayen Panday

Karma Schouwburg Middelburg in Middelburg
zaterdag 9

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam
zaterdag 9

Henry van Loon

Keanu (try-out) VU Griffioen in Amsterdam
woensdag 13

Jochem Myjer

Net alsof Agnietenhof in Tiel
donderdag 14

Rayen Panday

Karma Veluvine in Nunspeet
donderdag 14

Jochem Myjer

Net alsof Agnietenhof in Tiel
donderdag 14

Henry van Loon

Keanu (try-out) C.C. Cascade in Hendrik-ido-ambacht
vrijdag 15

Henry van Loon

Keanu (try-out) Odeon in Zwolle
vrijdag 15

Rayen Panday

Karma Theater De Storm in Winterswijk
vrijdag 15

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) 't Pand in Gorinchem
zaterdag 16

Rayen Panday

Karma Schouwburg Kunstmin in Dordrecht
zaterdag 16

Henry van Loon

Keanu (try-out) Isala Theater in Capelle A/d Ijssel
dinsdag 19

Jochem Myjer

Net alsof De Tamboer in Hoogeveen
woensdag 20

Jochem Myjer

Net alsof De Tamboer in Hoogeveen
woensdag 20

Rayen Panday

Karma Amphion in Doetinchem
donderdag 21

Rayen Panday

Karma Theater Geert Teis in Stadskanaal
donderdag 21

Henry van Loon

Keanu (try-out) WestlandTheater De Naald in Naaldwijk
donderdag 21

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) HAL015 in Delft
vrijdag 22

Rayen Panday

Karma De Lampegiet in Veenendaal
vrijdag 22

Kommil Foo

Het Concert (try-out) Theater De Bussel in Oosterhout
vrijdag 22

Henry van Loon

Keanu (try-out) De Speeldoos in Baarn
zaterdag 23

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) De Weijer in Boxmeer
zaterdag 23

Henry van Loon

Keanu (try-out) Singer Theater in Laren
woensdag 27

Rayen Panday

Karma Theater Junushoff in Wageningen
woensdag 27

Jochem Myjer

Net alsof Atlas Theater in Emmen
donderdag 28

Rayen Panday

Karma Schaffelaartheater in Barneveld
donderdag 28

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Speelhuis in Helmond
donderdag 28

Jochem Myjer

Net alsof Atlas Theater in Emmen
vrijdag 29

Henry van Loon

Keanu (try-out) De Ruchte in Someren
vrijdag 29

Rayen Panday

Karma Munttheater in Weert
vrijdag 29

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater De Liefde in Haarlem
zaterdag 30

Rayen Panday

Karma De Voorveghter in Hardenberg

december 2024

dinsdag 3

Kommil Foo

Het Concert De Kring in Roosendaal
dinsdag 3

Jochem Myjer

Net alsof Schouwburg Het Park in Hoorn
woensdag 4

Jochem Myjer

Net alsof Schouwburg Het Park in Hoorn
woensdag 4

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Cultura in Ede
donderdag 5

Kommil Foo

Het Concert Parktheater in Eindhoven
donderdag 5

Rayen Panday

All We Want For Christmas Verkadefabriek in Den Bosch
donderdag 5

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater PePijn in Den Haag
vrijdag 6

Rayen Panday

All We Want For Christmas Verkadefabriek in Den Bosch
vrijdag 6

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater PePijn in Den Haag
vrijdag 6

Henry van Loon

Keanu (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
zaterdag 7

Kommil Foo

Het Concert Theater aan de Parade in Den Bosch
zaterdag 7

Rayen Panday

All We Want For Christmas Verkadefabriek in Den Bosch
zaterdag 7

Henry van Loon

Keanu (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
zondag 8

Kommil Foo

Het Concert De Kleine Komedie in Amsterdam
woensdag 11

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Nijmegen in Nijmegen
woensdag 11

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater De Bussel in Oosterhout
donderdag 12

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Nijmegen in Nijmegen
donderdag 12

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) 't Mozaïek in Wijchen
donderdag 12

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Het Kruispunt in Barendrecht
donderdag 12

Rayen Panday

All We Want For Christmas Zaantheater in Zaandam
vrijdag 13

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater Het Kruispunt in Barendrecht
zaterdag 14

Henry van Loon

Keanu (try-out) De Schalm in Veldhoven
zaterdag 14

Rayen Panday

All We Want For Christmas Zaantheater in Zaandam
zondag 15

Rayen Panday

All We Want For Christmas Zaantheater in Zaandam
dinsdag 17

Jochem Myjer

Net alsof Theater de Kampanje in Den Helder
woensdag 18

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater aan de Slinger in Houten
woensdag 18

Jochem Myjer

Net alsof Theater de Kampanje in Den Helder
donderdag 19

Henry van Loon

Keanu (try-out) Lochemse Schouwburg in Lochem
vrijdag 20

Rayen Panday

All We Want For Christmas De Kleine Komedie in Amsterdam
vrijdag 20

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater De Hofnar in Valkenswaard
zaterdag 21

Rayen Panday

All We Want For Christmas De Kleine Komedie in Amsterdam
zondag 22

Rayen Panday

All We Want For Christmas De Kleine Komedie in Amsterdam
maandag 23

Rayen Panday

All We Want For Christmas De Kleine Komedie in Amsterdam
dinsdag 24

Rayen Panday

All We Want For Christmas De Kleine Komedie in Amsterdam

januari 2025

dinsdag 7

Jochem Myjer

Net alsof Flint in Amersfoort
dinsdag 7

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater de Veste in Delft
woensdag 8

Jochem Myjer

Net alsof Flint in Amersfoort
woensdag 8

Henry van Loon

Keanu (try-out) Theater de Veste in Delft
dinsdag 14

Kommil Foo

Het Concert Theater a/h Vrijthof in Maastricht
dinsdag 14

Jochem Myjer

Net alsof Schouwburg Kunstmin in Dordrecht
woensdag 15

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater Delden in Delden
woensdag 15

Jochem Myjer

Net alsof Schouwburg Kunstmin in Dordrecht
donderdag 16

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Theater Winsinghhof in Roden
donderdag 16

Henry van Loon

Keanu (try-out) Diligentia in Den Haag
vrijdag 17

Henry van Loon

Keanu (try-out) Diligentia in Den Haag
vrijdag 17

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Podium Verwondering in Groningen
zaterdag 18

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) De Boerderij in Huizen
zaterdag 18

Henry van Loon

Keanu (try-out) Diligentia in Den Haag
zaterdag 18

Kommil Foo

Het Concert Chassé Theater in Breda
dinsdag 21

Rayen Panday

Karma VU Griffioen in Amsterdam
woensdag 22

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Groningen in Groningen
donderdag 23

Henry van Loon

Keanu (try-out) Schouwburg Kunstmin in Dordrecht
donderdag 23

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Groningen in Groningen
donderdag 23

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Kantine Walhalla in Rotterdam
vrijdag 24

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Hét Postkantoor in Bovenkarspel
vrijdag 24

Henry van Loon

Keanu (try-out) Spant! in Bussum
vrijdag 24

Rayen Panday

Karma Schouwburg Hengelo in Hengelo
vrijdag 24

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater Café Restaurant Mascini in Amsterdam
zaterdag 25

Rayen Panday

Karma De Lievekamp in Oss
zaterdag 25

Kommil Foo

Het Concert Leidse Schouwburg in Leiden
zaterdag 25

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Posttheater in Arnhem
zaterdag 25

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Cultureel Café Bacchus in Aalsmeer
dinsdag 28

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Utrecht in Utrecht
woensdag 29

Jochem Myjer

Net alsof Stadsschouwburg Utrecht in Utrecht
woensdag 29

Henry van Loon

Keanu DeLaMar in Amsterdam
woensdag 29

Rayen Panday

Karma Posthuistheater in Heerenveen
donderdag 30

Rayen Panday

Karma Odeon in Zwolle
donderdag 30

Henry van Loon

Keanu DeLaMar in Amsterdam
donderdag 30

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
vrijdag 31

Rayen Panday

Karma Theater De Nieuwe Kolk in Assen
vrijdag 31

Henry van Loon

Keanu DeLaMar in Amsterdam
vrijdag 31

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
vrijdag 31

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) 't Pand in Gorinchem

februari 2025

zaterdag 1

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Kulturhus Holten in Holten
zaterdag 1

Henry van Loon

Keanu DeLaMar in Amsterdam
zaterdag 1

Rayen Panday

Karma Theater Hanzehof in Zutphen
woensdag 5

Jochem Myjer

Net alsof Theater a/h Vrijthof in Maastricht
woensdag 5

Rayen Panday

Karma Schouwburg Tilburg in Tilburg
donderdag 6

Rayen Panday

Karma Theater De Maagd in Bergen Op Zoom
donderdag 6

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Cpunt in Hoofddorp
donderdag 6

Jochem Myjer

Net alsof Theater a/h Vrijthof in Maastricht
donderdag 6

Henry van Loon

Keanu De Lampegiet in Veenendaal
vrijdag 7

Rayen Panday

Karma De Lawei in Drachten
vrijdag 7

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Schelleboom in Oosterhout
vrijdag 7

Henry van Loon

Keanu Schouwburg Het Park in Hoorn
vrijdag 7

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) Agora in Lelystad
zaterdag 8

Kommil Foo

Het Concert Oude Luxor Theater in Rotterdam
zaterdag 8

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig (try-out) MIMIK Film Theater en Café in Deventer
zaterdag 8

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Dorpstheater TOWN in Neck
zaterdag 8

Henry van Loon

Keanu Schouwburg Het Park in Hoorn
zaterdag 8

Rayen Panday

Karma Parktheater in Eindhoven
dinsdag 11

Jochem Myjer

Net alsof Parktheater in Eindhoven
woensdag 12

Rayen Panday

Karma Theater aan de Parade in Den Bosch
woensdag 12

Kommil Foo

Het Concert Agnietenhof in Tiel
woensdag 12

Jochem Myjer

Net alsof Parktheater in Eindhoven
woensdag 12

Henry van Loon

Keanu Stadsschouwburg Nijmegen in Nijmegen
woensdag 12

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Kleine Komedie in Amsterdam
donderdag 13

Henry van Loon

Keanu Stadsschouwburg Nijmegen in Nijmegen
donderdag 13

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Kleine Komedie in Amsterdam
vrijdag 14

Rayen Panday

Karma Theater Orpheus in Apeldoorn
vrijdag 14

Henry van Loon

Keanu Toon Hermans Theater in Sittard
vrijdag 14

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Werftheater in Utrecht
zaterdag 15

Rayen Panday

Karma 't Voorhuys in Emmeloord
zaterdag 15

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Werftheater in Utrecht
woensdag 19

Jochem Myjer

Net alsof Wilminktheater in Enschede
donderdag 20

Rayen Panday

Karma De Rijswijkse Schouwburg in Rijswijk
donderdag 20

Jochem Myjer

Net alsof Wilminktheater in Enschede
vrijdag 21

Rayen Panday

Karma Scheldetheater in Terneuzen
vrijdag 21

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Blauwe Kei in Veghel
zaterdag 22

Rayen Panday

Karma Flint in Amersfoort
zaterdag 22

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Boerderij in Huizen
woensdag 26

Kommil Foo

Het Concert Stadsschouwburg Utrecht in Utrecht
donderdag 27

Rayen Panday

Karma Theater de Kampanje in Den Helder
donderdag 27

Henry van Loon

Keanu Theater De Stoep in Spijkenisse
donderdag 27

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater De Richel in Amsterdam
vrijdag 28

Rayen Panday

Karma Agora in Lelystad
vrijdag 28

Henry van Loon

Keanu Theater De Vest in Alkmaar
vrijdag 28

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Kleine Willem in Enschede
vrijdag 28

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater De Richel in Amsterdam

maart 2025

zaterdag 1

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) DeMess in Naarden
zaterdag 1

Henry van Loon

Keanu Theater De Vest in Alkmaar
zaterdag 1

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Ons Gebouw in Bolsward
woensdag 5

Rayen Panday

Karma Oude Luxor Theater in Rotterdam
woensdag 5

Jochem Myjer

Net alsof Theater De Nieuwe Kolk in Assen
donderdag 6

Jochem Myjer

Net alsof Theater De Nieuwe Kolk in Assen
donderdag 6

Rayen Panday

Karma Stadsschouwburg Haarlem in Haarlem
donderdag 6

Henry van Loon

Keanu Agora in Lelystad
donderdag 6

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater PePijn in Den Haag
vrijdag 7

Rayen Panday

Karma Toon Hermans Theater in Sittard
vrijdag 7

Henry van Loon

Keanu De Goudse Schouwburg in Gouda
vrijdag 7

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater PePijn in Den Haag
zaterdag 8

Henry van Loon

Keanu De Goudse Schouwburg in Gouda
zaterdag 8

Rayen Panday

Karma Theater De Vest in Alkmaar
zaterdag 8

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Stadsschouwburg Utrecht in Utrecht
dinsdag 11

Jochem Myjer

Net alsof De Kring in Roosendaal
woensdag 12

Jochem Myjer

Net alsof De Kring in Roosendaal
donderdag 13

Rayen Panday

Karma Deventer Schouwburg in Deventer
donderdag 13

Kommil Foo

Grind Wilminktheater in Enschede
donderdag 13

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Papenstraattheater in Zwolle
donderdag 13

Henry van Loon

Keanu De Blauwe Kei in Veghel
donderdag 13

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Theater Heerlen in Heerlen
vrijdag 14

Henry van Loon

Keanu De Blauwe Kei in Veghel
vrijdag 14

Kommil Foo

Grind Kunstlinie Almere Flevoland in Almere
vrijdag 14

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Parktheater in Eindhoven
zaterdag 15

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Agnietenhof in Tiel
zaterdag 15

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater Winsinghhof in Roden
zaterdag 15

Henry van Loon

Keanu Wilminktheater in Enschede
zaterdag 15

Rayen Panday

Karma Cool in Heerhugowaard
zaterdag 15

Kommil Foo

Grind Munttheater in Weert
woensdag 19

Jochem Myjer

Net alsof Theater Heerlen in Heerlen
donderdag 20

Rayen Panday

Karma De Leest in Waalwijk
donderdag 20

Jochem Myjer

Net alsof Theater Heerlen in Heerlen
donderdag 20

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Kattendans in Bergeijk
vrijdag 21

Henry van Loon

Keanu Oude Luxor Theater in Rotterdam
vrijdag 21

Rayen Panday

Karma Cultuurhuis De Klinker in Winschoten
vrijdag 21

Kommil Foo

Grind Stadsgehoorzaal in Kampen
vrijdag 21

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Omval in Diemen
zaterdag 22

Henry van Loon

Keanu Oude Luxor Theater in Rotterdam
zaterdag 22

Rayen Panday

Karma Spant! in Bussum
zaterdag 22

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig C.C. Cascade in Hendrik-ido-ambacht
dinsdag 25

Jochem Myjer

Net alsof Kunstlinie Almere Flevoland in Almere
woensdag 26

Rayen Panday

Karma Theaterhotel De Oranjerie in Roermond
woensdag 26

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Het Heerenlogement in Beusichem
woensdag 26

Jochem Myjer

Net alsof Kunstlinie Almere Flevoland in Almere
donderdag 27

Rayen Panday

Karma De Willem in Papendrecht
donderdag 27

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Kring in Roosendaal
donderdag 27

Henry van Loon

Keanu Schouwburg Tilburg in Tilburg
vrijdag 28

Rayen Panday

Karma Koninklijke Schouwburg in Den Haag
vrijdag 28

Henry van Loon

Keanu Schouwburg Tilburg in Tilburg
vrijdag 28

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Theater De Vest in Alkmaar
vrijdag 28

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Het Veur Theater in Leidschendam
zaterdag 29

Kommil Foo

Grind Deventer Schouwburg in Deventer
zaterdag 29

Henry van Loon

Keanu Theater De Maagd in Bergen Op Zoom
zaterdag 29

Rayen Panday

Karma De Nobelaer in Etten-leur
zaterdag 29

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Chassé Theater in Breda

april 2025

woensdag 2

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
woensdag 2

Rayen Panday

Karma Cpunt in Hoofddorp
donderdag 3

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
donderdag 3

Henry van Loon

Keanu Theater a/h Vrijthof in Maastricht
donderdag 3

Rayen Panday

Karma Schouwburg Cuijk in Cuijk
donderdag 3

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Amphion in Doetinchem
vrijdag 4

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig VU Griffioen in Amsterdam
vrijdag 4

Henry van Loon

Keanu Leidse Schouwburg in Leiden
vrijdag 4

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater De Liefde in Haarlem
zaterdag 5

Henry van Loon

Keanu Leidse Schouwburg in Leiden
zaterdag 5

Rayen Panday

Karma Meervaart in Amsterdam
zaterdag 5

Kommil Foo

Grind Theater Junushoff in Wageningen
zaterdag 5

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig 't Gasthoes in Horst (limburg)
zaterdag 5

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Posttheater in Arnhem
dinsdag 8

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
woensdag 9

Kommil Foo

Grind Schouwburg Middelburg in Middelburg
woensdag 9

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
woensdag 9

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Markant Uden in Uden
donderdag 10

Rayen Panday

Karma De Kring in Roosendaal
donderdag 10

Henry van Loon

Keanu De Purmaryn in Purmerend
donderdag 10

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Kantine Walhalla in Rotterdam
vrijdag 11

Henry van Loon

Keanu De Purmaryn in Purmerend
vrijdag 11

Rayen Panday

Karma Markant Uden in Uden
vrijdag 11

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Omval in Diemen
zaterdag 12

Henry van Loon

Keanu Theater Kerkrade in Kerkrade
zaterdag 12

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Ruchte in Someren
zaterdag 12

Rayen Panday

Karma Theater De Maaspoort in Venlo
woensdag 16

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
woensdag 16

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) USVA-theater in Groningen
donderdag 17

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
donderdag 17

Henry van Loon

Keanu Theater De Maaspoort in Venlo
donderdag 17

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) HOFtheater in Raalte
vrijdag 18

Henry van Loon

Keanu Theater aan de Schie in Schiedam
zaterdag 19

Henry van Loon

Keanu Schouwburg Amstelveen in Amstelveen
zaterdag 19

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Theater de Kampanje in Den Helder
woensdag 23

Henry van Loon

Keanu Parktheater in Eindhoven
woensdag 23

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
donderdag 24

Henry van Loon

Keanu Parktheater in Eindhoven
donderdag 24

Jochem Myjer

Net alsof Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam
donderdag 24

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Oosterpoort in Groningen
vrijdag 25

Henry van Loon

Keanu Parktheater in Eindhoven
vrijdag 25

Kommil Foo

Grind Theater Castellum in Alphen A/d Rijn
vrijdag 25

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Bogerd Druten (voorheen Agora) in Druten
vrijdag 25

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Harmonie in Leeuwarden

mei 2025

donderdag 1

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater Het Barghse Huus in 's Heerenberg
donderdag 1

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Schouwburg Amstelveen in Amstelveen
vrijdag 2

Kommil Foo

Grind Theaterhotel De Oranjerie in Roermond
vrijdag 2

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) MIMIK Film Theater en Café in Deventer
vrijdag 2

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Blauwe Kei in Veghel
zaterdag 3

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Weijer in Boxmeer
woensdag 7

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
woensdag 7

Henry van Loon

Keanu Stadsschouwburg Groningen in Groningen
donderdag 8

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
donderdag 8

Henry van Loon

Keanu Stadsschouwburg Groningen in Groningen
donderdag 8

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
donderdag 8

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig WestlandTheater De Naald in Naaldwijk
vrijdag 9

Kommil Foo

Grind De Nobelaer in Etten-leur
vrijdag 9

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Verkadefabriek in Den Bosch
vrijdag 9

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Theater aan de Slinger in Houten
zaterdag 10

Henry van Loon

Keanu Koninklijke Schouwburg in Den Haag
zaterdag 10

Kommil Foo

Grind Schouwburg Het Park in Hoorn
zaterdag 10

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Schouwburg Amstelveen in Amstelveen
zaterdag 10

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Purmaryn in Purmerend
woensdag 14

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
donderdag 15

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
donderdag 15

Henry van Loon

Keanu Chassé Theater in Breda
donderdag 15

Kommil Foo

Grind De Kattendans in Bergeijk
donderdag 15

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Schouwburg Tilburg in Tilburg
donderdag 15

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) HAL015 in Delft
vrijdag 16

Henry van Loon

Keanu Chassé Theater in Breda
vrijdag 16

Kommil Foo

Grind Isala Theater in Capelle A/d Ijssel
vrijdag 16

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Cultuurcentrum Van Beresteyn in Veendam
vrijdag 16

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater a/h Vrijthof in Maastricht
zaterdag 17

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Atlas Theater in Emmen
zaterdag 17

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Fransche School in Culemborg
dinsdag 20

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
woensdag 21

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
donderdag 22

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) De Toegift in Den Hoorn-texel
vrijdag 23

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Schouwburg Venray in Venray
vrijdag 23

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Hét Postkantoor in Bovenkarspel
zaterdag 24

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Cpunt in Hoofddorp
zaterdag 24

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig Schouwburg Kunstmin in Dordrecht
dinsdag 27

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
woensdag 28

Jochem Myjer

Net alsof Kon.Theater Carre in Amsterdam
vrijdag 30

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Rijswijkse Schouwburg in Rijswijk
vrijdag 30

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam
zaterdag 31

Jasper van der Veen

Op scherp (try-out) Theater Bellevue in Amsterdam

juni 2025

donderdag 5

Kim Schuddeboom

Doe maar rustig De Schuur in Haarlem